-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“E zuri gjumi në timon?” Shqiptari humb kontrollin e mjetit, përplaset për vdekje

Kryesoret

Një aksident ka ndodhur rreth orës 5 të mëngjesit të sotëm në Kremones të Italisë.

Mësohet se një 38-vjeçar me origjinë shqiptare, banues në Gadesco Pieve Delmona, ka humbur kontrollin e mjetit të tij, Volkswagen Golf dhe është përplasur me një parmak.

Përplasja ka qenë fatale për shqiptarin saqë humbi jetën në vendngjarje.

Dyshohet se 38-vjeçarin e ka zënë gjumi në timon.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit