-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Zjarr në shkollë në Tiranë

Kryesoret

Një vatër zjarri është regjistruar në një shkollë në ‘Don Bosko’ në Tiranë.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur paraditen e sotme. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar nga ngjarja.

Pas sinjalizimit, zjarrfikësja dhe policia shkuan në vendngjarje, ndërsa u bë e mundur lokalizimi dhe shuarja e zjarrit.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit