-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E dyshimtë! Makina braktiset në mes të rrugës, policia ngre perimetrin e sigurisë

Kryesoret

Policia e Kosovës ka marr njoftim për një mjet të dyshimtë në “Rrugën B” në Prishtinë.

Deri më tani nuk kanë dhënë detaje, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

“Rreth orës 20:30 është pranuar informata për dyshimet që ndërlidhen me një mjet të dyshimtë në rrugën “B” në Prishtinë. Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur ndërmarrjen e veprimeve operative të nevojshme për të menaxhuar me situatën”, thuhet nga policia.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit