-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pas përfundimit të protestës, ekspertët e krimit mbledhin provat para Kryeministrisë

Kryesoret

Pas përfundimit të protestës të organizuar nga opozita ku pasti edhe disa incidente kanë zbritur ekspertët e krimeve për të mbledhur provat materiale.

Pasi ish-kryeministri Sali Berisha mbaroi fjalën nga ekrani gjigand i vendosur në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, disa nga protestuesit kanë sulmuar policinë duke përdorur kapsolla dhe bomba motolov.

Fatmirësisht nuk pati të lënduar.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit