-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

FOTO/ Me kapele dhe qese në dorë, ja kush i vendosi tritol Ilir Koçiljas

Kryesoret

Nga mediat janë publikuar fotot e personit të dyshuar se mund të ketë vendosur tritolin në shtëpinë e Ilir Koçiljas.

Nga fotoja duket një person me kapele dhe qese në dorë, ku dyshohet se mbante lëndën plasëse.

Megjithatë policia është ende në kërkim të autorit dhe nuk ka ende asnjë emër të dyshuar.

Mbrëmjen e sotme në Durrës një sasi tritoli shpërtheu në shtëpinë e Ilir Koçiljas, personi i cili 2 javë më parë vrau Halil Kokën.

 

Tentativë hakmarrjeje? Shpërthen tritoli pranë banesës së Ilir Koçiljas

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit