-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shpërthimi në Lushnjë/ Begaj komunikim me Ballën, shpreh ngushëllimet për familjen

Kryesoret

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj ka komunikuar në telefon me Ministrin e Brendshëm Taulant Balla lidhur me shpërthimin në Lushnjë.
Begaj i ka shprehur ngushëllimet familjes së viktimave dhe i uron shërim të shpejtë të plagosurve dhe deputetit Bujar Çela.

Njoftim per shtyp

Tiranë, më 01.03.2024

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Bajram Begaj zhvilloi një bisedë telefonike me Ministrin e Brendshëm z. Taulant Balla për t’u interesuar mbi ngjarjen fatkeqe, që ndodhi në Lushnjë, pasditën e sotme.

Presidenti i shpreh ngushëllimet familjes Hoxha për humbjen tragjike të dy familjarëve të tyre të dashur.

Presidenti i Republikës I uron shërim të shpejtë të plagosurve dhe deputetit Bujar Çela.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit