-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Meritoni puth nga larg Ilnisën: Do bashkohemi prapë!

Kryesoret

Që nga spektakli i kaluar çifti Ilnisa-Meriton janë dënuar nga Vëllai i Madh që nuk duhet t’i afrohen njëri-tjetrit deri në një njoftim të dytë.

Mbrëmjen e djeshme Meritoni e ka puthur nga larg Ilnisën teksa ishin në dhomën e gjumit dhe është shprehur: Ilnisa o shpirt, o jeta ime, çohu o shpirt ti shoh ata dy sytë e bukur. O jetë do bashkohemi prapë, edhe pse na duan të ndarë’- ka thënë ai.

Kur vëllai i madh mori këtë vendim banorët u gëzuan duke shprehur se ishte një vendim i drejtë për të dy.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit