-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksident i rëndë në Tiranë, ‘Golfi’ përplas urbanin e Kamzës

Kryesoret

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë pasditen e sotme.

Një automjet tip “Golf” ka goditur në pjesën e pasme urbanin e linjës së Kamzës.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, ndërsa sic mund të shihet dhe në pamjet e mëposhtme, mjetet janë dëmtuar pjesërisht nga goditja.

Policia ka nisur punën për zbardhjen e ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit