-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Basha: Metës po i trokasin prangat, pavioni i pacientëve me sëmundje mendore

Kryesoret

Kryetari i PD-së së vulës, Lulzim Basha në një takim me këshilltarët demokratë në bashkitë e vendit akuzoi Sali Berishën, Ilir Metën dhe Edi Ramën. Nuk i përdori me emra konkretë, por referenca ishte e qartë.

Nga segmenti politik i qeverisë, pazar-opozitës dhe pavionit të pacientëve me sëmundje mendore që nuk jetojnë me realitetin e njerëzve.

Njëri ka hall se po i trokasin prangat, tjetri ka hall se zullumet që ka bërë do ta zërë pavarësisht  prej imunitetit dhe të tjerët kanë halle që i di e gjithë bota” tha ai.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit