-sidi education-spot_img
17.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Unë të fik derën’ nuk ndalet Egla, përplaset me Meritonin

Kryesoret

Pak minuta para spektaklit të së shtunës dyshja Egla dhe Meriton vazhdojnë ende debatet me njëri tjetrin. Teksa qëndronin në oborr Egla ka ofenduar Meritonin duke ju drejtuar se meret me “kanalizime”, e ndërsa ky i fundit ju përgjigj duke i theksuar se banorja duket se është me pushime!

Pjesë nga debati:

Egla: Sjam si ti që meresh me kanalizime,

Meritoni: Ti mu drejto si të duash ti

Egla: Sa gjynah që je o Meriton

Meritoni: Po ik o Egla, ik o zemra ime se me pushime je

Egla: Do iki do iki kam ikur në fakt

Meritoni: Një herë ishe lidere dhe e pe çfarë bëre…

Egla: Unë të fik derën, o Meriton unë të thyj në mes

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit