-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Breshëri’ plumbash në Pejë, tre të plagosur rëndë

Kryesoret

Tre persona janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Pejë.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Ai tha se incidenti ka ndodhur në rrugën “Bekim Berisha-Abeja” – ndërsa të plagosurit janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Pejës.

“Rreth orës 21:25, në rrugën Bekim Berisha në Pejë, të furra Ahmeti ka pasur të shtëna me që rast tre persona janë lënduar nga arma e zjarrit dhe janë dërguar në spitalin e përgjithshëm në Pejë. Ende nuk ka informacione më të detajuara”, ka deklaruar Gashi.

Ndërsa Njësitet e Policisë dhe Prokurori i Shtetit ndodhen në vendin e ngjarjes, dhe po bëhen të gjitha hetimet e nevojshme të rastit.

Qëllohet me armë zjarri në Prizren, raportohen të plagosur

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit