-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Një pas hekurave dhe tre në hetim për protestën para bashkisë

Kryesoret

Një 38-vjeçar nga Kurbini është ndaluar nga Policia e Tiranës për protestën e zhvilluar të martën përpara Bashkisë së Tiranës.

Sipas policisë, 38-vjeçari akuzohet për veprat penale “Prishja e qetësisë publike”, “Shkelja e rregullave mbi lëndët plasëse dhe djegëse”, “Shkatërrimi i pronës me zjarr”, dhe “Goditjet për shkak të detyrës”.

Sipas informacioneve ai është ndaluar dhe më datë 16 maj, në lidhje me protestën e datës 14 maj 2024.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit