-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

protesta

Bilanci/ Dy orë protestë! Tym, flakë dhe bashkim, Berisha: Uragani doli në shesh

Dy orë ka zgjatur protesta e opozitës mbrëmjen e sotme përballë Kryeministrisë. Nisi në 17:30 dhe u mbyll në 19:45. Filloi e qetë, por...

Ka tensione! Protestuesit rrëzojnë barrierat para Kryeministrisë

Protestuesit e opozitës kanë hedhur shishe me molotov para kryeministrisë menjëherë pas fjalimit të Sali Berishës. Kur dukej se gjithçka po shkonte qetësisht në protestën...

Protestuesit i sulen Kryeministrisë, afrohen Forcat Speciale

Menjëherë pas përmbylljes së fjalës prej 30 minutash të kreut të Rithemelimit Sali Berisha, situata para Kryeministrisë është agravuar, teksa protestuesit kanë hedhur koktej...

Pas fjalës së Berishës nisi sulmi drejt Kryeministrisë

Protesta e opozitës përballë kryeministrisë është përshkallëzuar. Protestuesit kanë hedhur molotov kapsolla në shkallët e godinës së kryeministrisë. Disa prej militantëve me flamur të...

Tym e flakë drejt Kryeministrisë

Pas fjalës së Sali Berishës drejt gardhit të policisë që ishte rreshtuar përpara Kryeministrisë u hodhën kapsolla dhe flakadantë. https://www.youtube.com/watch?v=2ZQRrrN7xSI

Flamur Noka: Pranvera shqiptare po sjell fundin e Ramës

Sekretari i përgjithshëm i grupit të "Rithemelimit" Flamur Noka deklaroi nga protesta përpara Kryeministrisë së kjo është pranvera shqiptare për të rrëzuar Edi Ramën...

Opozita në shesh, Berisha në ballkon, Meta mungon

Po zhvillohet protesta kombëtare e Partisë Demokratike në Bulevardin Dëshmorët e Kombit. Opozita po proteston para godinës së Kryeministrisë, ku është ngritur dhe një foltore...

FOTO/ Nisen demokratët, pjesëmarrja e opozitës në protestë

Ka nisur protesta kombëtare e Partisë Demokratike në Bulevardin Dëshmorët e Kombit. Demokratët janë me flamuj me simbolin e PD-së në duar, por edhe...

Opozita drejt zyrës së Ramës, Berisha në ballkon, Mediu i qeshur

Pasditen e sotme do të zhvillohet protesta kombëtare e Partisë Demokratike në Bulevardin Dëshmorët e Kombit. Me flamuj me simbolin e PD-së në duar, por...

A do të jetë Ilir Meta i pranishëm në protestë?

Kur edhe pak orë na ndajnë nga protesta e opozitës, me tubimin që do të fillojë në 17:30 përpara Kryeministrisë, janë mësuar disa detaje...

Latest news

/5pyetjet.al