-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

FOTO/ Policja 21-vjeçare që vrau veten me armën e shërbimit

Kryesoret

Vajza në foto është 21 vjeçarja Aldorjana Loshi, efektivja e policisë e cila në banesën e sajë në ‘Ali Dem’ ditën e sotme i dha fund jetës me armën e shërbimit.

“Më datë 24.05.2024, rreth orës 18:30, në rrugën “Ali Demi”, është vetëvrarë me armë zjarri në banesë shtetasja A. L., 21 vjeçe, punonjëse Policie pranë Komisariatit të Policisë Nr. 5. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes” ka sqaruar deri më tani policia.

Ndërkohë rasti është duke u hetuar dhe priten sqarime më të detajuara për ngjarjen e rëndë.

Ç’po ndodh në Tiranë? Një efektive vetëvritet, tjetri plagoset, reagon policia

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit