-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Gardisti me plumb në trup! Çfarë ndodhi në Tiranë

Kryesoret

Pasditen e sotme rreth orës 18:00 në Tiranë është paraqitur për të marrë ndihmë mjekësore në QSUT një punonjës pranë Gardës së Republikës, i cili dyshohet se është vetëplagosur me armën e shërbimit. Ai është F. S. 28 vjeç.

Në lidhje me rastin është njoftuar Agjencia për Mbikëqyrjen Policore dhe në bashkëpunim me grupin hetimor po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit