-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Të dukem i papjekur për të bërë fëmijë?’, Romeo shpreh dëshirën për t’u bërë baba, ja reagimi i Heidit

Kryesoret

Heidi dhe Romeo janë një nga çiftet më të përfolura të këtij sezoni.
Së fundmi moderatori ka shprehur dëshirën për t’u bërë baba, koment që është pritur duke qeshur nga partnerja e tij.

“Heidi Baçi pas 3 muajsh”, u shpreh modelja, megjithëse konkurrentja tha se ajo është një vajzë tradicionale dhe nuk bën fëmijë pa u martuar.

Pjesë nga biseda:

Heidi: Të dua shumë

Romeo: Unë më shumë, por shiko Sarën (për barkun e rrumbullakosur)

Sara: Baçi pas 3 muajsh

Vesa: Do ju këndoj në dasmën reale. Kur doni të bëni dasëm

Heidi: Unë jam vajzë tradicionale nuk bëj kështu gjërash para dasmës

Romeo: Kur dalim ne, të shtunën! Të dielën tjetër dasmën

Vesa: Ashtu duhet

Romeo: Se mos është problem të mbledhësh njerëzit, me një kështu (fishkëllen)

Vesa: Do ta bëjë shumë shpejt

Heidi: Nuk i bëj unë këto gjëra pa u martuar tamam

Vesa: Problemin më të vogël nuk e kam

Heidi: Të dukem njeri i pjekur unë për të bërë fëmijë?

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit