-sidi education-spot_img
28.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sara Gjordeni: Jam në një proces gjyqësor me dy persona

Kryesoret

Sara Gjordeni, ish banore e Big Brother Vip, ka deklaruar se është në proces gjyqësor me dy persona.

E pyetur nëse do të ketë një përballje ligjore mes saj dhe Bardhit me ndonjë nga banorët ose persona të tjerë publik, Sara Gjordeni u shpreh:

“A sa mirë që bëhet kjo pyetje se i bie që janë të ndërgjegjshëm njerëzit që unë mund ta bëj këtë gjë, sepse e meritoj ta bëj këtë gjë?”.

Për kë?

‘Aktualisht jam me dy persona ne fillimet e një procesi gjyqësor. Me dy persona që e kishin marrë shumë seriozisht këtë sulmin. Njerëz me të cilët unë kam punuar.’

A do t’i zbulojë?

‘Jo, absolutisht jo. Por ka njerëz që e kanë tepruar jashtëzakonisht shumë.’

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit