-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shqiponjat dhe Operacionalja aksion në Vlorë, 35-vjeçari kapet me armë

Kryesoret

Forcat Shqiponja dhe ato Operacionale në Drejtorin e Policisë së Vlorës kanë zhvilluar mbrëmjen e së hënës një aksion në qytet me qëllim ndalimin e personave me rrezikshmëri të lartë.

Mësohet se aksioni është zhvilluar në disa pika të qytetit ku policia ka pasur informacion për vendndodhjen e personave në kërkim.

Në pranga ka rënë 35 vjeçari Maringlen Hamzo të cilit i është gjetur armë pa leje në makinë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit