-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Egla: Nuk e mendova se do fitoja, Meritoni: Fitoren ta dhashë unë dhe Ilnisa

Kryesoret

Një debat ka ndodhur sërish mes Meritonit dhe Eglës ku kjo tha se beteja e saj ishte mes Romeos dhe Julit ndërsa Meritoni u shpreh se fitoren ja dha ai dhe Ilnisa

Egla: Ishte e pabesueshme, në kokën time ishte e sigurt që në mentalitetin e shoqërisë sonë , unë e dija që isha e pamundur të mbërrija deri në fitore. Kam ndjerë 4-fishin e ngarkesës se shihja veten përballë shumë të fortë si Juli dhe Romeo, isha në pikëpyetje në luftë, e dija që e kisha me këta bigun tim. Jam përpjekur fort të jem aty në të gjitha ujërat dhe pellgjet.

Meriton: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa?

Egla: Unë thash që lojën e kisha me Romeon dhe Julin

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit