-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Berisha-Ramës: Ti porosite dhunën! Balla: Kazan me helm, shërim të shpejtë avokatit

Kryesoret

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, ka reaguar pas akuzave Sali Berishësh, ndaj kryeminsitrit Edi Rama, duke thënë se ishte ai që porositi dhunën ndaj avokatit Sokol Mëngjesi.

Avokati i ish-kryeministrit Berisha, u dhunua mëngjesin e sotëm në zonën e ish-Bllokut nga tre persona, të cilët e goditën me sende të forta. Sokol Mëngjesi aktualisht ndodhet ende në spital dhe Balla thotë se policia tashmë ka identifikuar një prej autorëve dhe po punon për zbardhjen e çështjes.

Balla shton gjithashtu se i uron shërim të shpejtë avokatit dhe se shpreh keqardhje për akuzat e Berishës, duke i quajtur ‘një kazan me helm për publikun’.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit