-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sherr mes familjarëve,’kërcet’ arma, raportohet për disa të plagosur

Kryesoret

Disa persona kanë mbetur të plagosur nga të shtënat në periferi të Hagen, Gjermani.

Ky lajm është konfirmuar nga policia gjermane. Autoritetet kanë ndërhyrë menjëherë dhe ka izoluar zonën. Sipas oficerëve, të shtënat kanë ndodhur pas sherrit mes disa familjarëve.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur edhe shërbimet e emergjencës, për t’i ardhur në ndihmë të plagosurve.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë e plotë dhe për kapjen e autorëve.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit