-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Zbardhet ngjarja në Himarë, biznesmeni i dehur ra nga kati i dytë i banesës

Kryesoret

Mbrëmjen e djeshme një 51-vjeçar është gjetur i plagosur rëndë pranë hotelit të tij në Himarë.

Sipas Policisë së Himarës biznesmeni Niko Bollanon ka qenë në efektin e alkoolit dhe ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës së tij.

51-vjeçari ndodhet në spitalin e Traumës dhe në kujdesin e mjekëve.

Ndërsa grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit