-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Grabitet pika e këmbimit në Prishtinë, gjendet një armë zjarri në vendngjarje

Kryesoret

Një grabitje ka ndodhur në një pikë këmbimi në qytetin e Prishtinës.

Ky rast ka ndodhur rreth orës 15:00.

Grabitja ka ndodhur në vendin e njohur si “Rruga e Vushtrisë”.

Një fotografi shihet teksa Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe një armë zjarri.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit