-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dibër, dhunoi gruan, arrestohet 50-vjeçari

Kryesoret

Ditën e sotme në Dibër u arrestua 50-vjeçari Ramazan Hoxha, banues në fshatin Vleshë.

50-vjeçari dhunoi gruan e tij dhe e kërcënoi se do ta vriste atë.

Në banesë Ramazan Hoxhës iu gjetën pushkë dhe kallashnikov.

Policia i sekuestroi një armë zjarri automatik, një armë zjarri pushkë, pesë krehëra dhe 267 municion luftarak.

Ndërsa materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit