-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ndryshon ballina në selinë e PD, banderolë lojtarët e Kombëtares

Kryesoret

Mbrëmjen e sotme do të nisë Kampionati Europian i Futbollit me sfidën hapëse Gjermani-Skoci.

Ndërsa nesër do të luajë edhe Kombëtarja Shqiptare e Futbollit.

Ajo do të ndeshet fillimisht me Italinë dhe më pas me Kroacinë e Spanjën.

Mirëpo ky eveniment duket se po impakton edhe politikën.

Ballina në selinë e PD-së ka ndryshuar dhe banderolë janë vendosur lojtarët e Kombëtares Shqiptare.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit