-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

I kanosi familjarin, 3 persona dhunojnë përfaqësuesin e një objekti kulti

Kryesoret

Përfaqësuesi i një objekti kulti u dhunua nga 3 persona me pretendimin se ai i kishte kanosur një familjar.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Berat ku ndaj personae ka nisur edhe proçedimi në gjendje të lirë.

Njoftimi nga Policia

Komisariati i Policisë Berat referoi materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, për shtetasit G. K., 36 vjeç dhe E. V., 51 vjeç, të dy banues në Berat, pasi ditën e sotme, kanë goditur me grushte shtetasin E. S., 40 vjeç, banues në Berat, me pretendimin se 40-vjeçari kishte kanosur familjarin e tyre (përfaqësues i një objekti kulti).

Për shtetasin E. S., ditën e djeshme, pas konsultimit me prokurorin, ka nisur procedimi në gjendje të lirë për këtë rast, për veprën penale “Kanosja”.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Beratit, për hetime të mëtejshme.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit