-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Müller i jep lamtumirën kombëtares

Kryesoret

Pas Toni Kros Thomas Muller ka vendosur që ta mbyllë karrierën me përfaqësuesen.

Pas humbjes së ekipit te Nagelsman në çerekfinalen e Euro 2024 ndaj Spanjës, Thomas Müller pranoi se ai mund të ketë luajtur ndeshjen e tij të fundit për ekipin kombëtar.

34 vjeçari bëri debutimin e tij te “panterat” në vitin 2010 dhe në total ka bërë 131 paraqitje për ekipin kombëtar, ku ka shënuar 45 gola dhe ka dhënë 41 asiste.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit