-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

bajram begaj

Begaj për ndarjen nga jeta të Mirush Kabashit: Lamtumirë artistit që ngriti peshë sallat

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj ka reaguar për ndarjen nga jeta të aktorit Mirush Kabashi këtë të martë. “Lamtumirë Artistit që mbajti gjallë brenda nesh...

Përvjetori i themelimit të Forcave të Armatosura, Begaj: Të palëkundur në misione të vështira

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka dhënë një mesazh urimi për përvjetorin e themelimit të Forcave të Armatosura...

Drejtësia e re/ Begaj: Ka stok dosjesh! Zaçaj: Kritikat mos i ktheni në sulme

Kuvendi i Shqipërisë organizoi sot një seancë me rastin e 25-vjetorit të Kushtetutës ku ishin të ftuar shumë personalitete. Presidenti Bajram Begaj u shpreh...

Presidenti Begaj në Durrës për 111-vjetorin e ngritjes së flamurit

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, ishte prezent në ceremoninë e ngritjes së flamurit në Durrës, në përkujtim të 26 Nëntorit 2012. Në fjalimin e tij...

Begaj i “tërheq veshin” opozitës: Mos u sill ashtu në Parlament!

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj ka kritikuar sjelljen e opozitës në Parlament. Ai u shpreh sot se opozita nuk duhet të sillet në atë...

Diaspora, Begaj-Osmani: Përfaqësim politik për emigrantët, shtylla e kombit

Dy krerët e dy shteteve të kombit shqiptarë, përkatësisht Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj dhe Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, kanë mbajtur fjalën e...

Ndarja nga jeta e futbollistit, Begaj: Ngushëllime familjes, klubit dhe tifozëve

Presidenti Bajram Begaj ka reaguar lidhur me vdekjen e sulmuesit të Egnatias, Rafael Dwamena, i cili humbi jetën gjatë ndeshjes me Partizanin. https://5pyetjet.al/2023/11/11/me-lot-ne-sy-jashte-spitalit-ja-si-e-moren-shoket-e-skuadres-lajmin-tragjik-per-dwamena/ Përmes një postimi...

Ish-numri dy i Forcës Detare, padit në SPAK Begajn

Kapiteni i Rangut të Parë dhe ish-numri dy i Forcës Detare, Artur Meçollari ka publikuar një pjesë të kallëzimit të tij bërë në SPAK,...

Gjuha arbëreshe së shpejti në të gjitha shkollat e Kalabrisë, Begaj: Jeni shembull

Presidenti Bajram Begaj, në ditën e dytë të vizitës në Kozenca të Kalabrisë u ndal edhe në “Spezzano Albanese”, ku u prit nga komuniteti...

Presidenti kroat në Tiranë: Absurde! BE s’po tregohet e sinqertë me Shqipërinë

Presidenti i Republikës së Kroacisë, Zoran Milanoviç është pritur në Presidencën shqiptare me ceremoni zyrtare nga homologu i tij, Bajram Begaj në kuadër të...

Latest news

/5pyetjet.al