-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#baste sportive

Organizonin baste sportive nga telefoni, në pranga 2 persona, 4 po procedohen

Dy persona janë arrestuar dhe 4 të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë nën akuzën se ushtronin veprimtarinë e paligjshme të vënies së...

EMRAT/ Vinin baste sportive vihet në pranga 22-vjeçari, 4 të tjerë procedohen penalisht

Një 22-vjeçar është arrestuar së bashku me 4 perona të tjerë në Lushnjë pasi u kapën duke bënë baste online. Policia njoftoi se gjatë kontrollit...

BIRN: PS nuk gjen konsensus për ligjin e basteve sportive

Një projektligj i qeverisë për rikthimin e basteve sportive online nuk po gjen dakordësi mes deputetëve të mazhorancës për shkak të mungesës së mekanizmave...

I ati vdiq duke luftuar serbët, djemtë nuk e lënë pas ndeshjen sot

Sonte në stadiumin “Air Albania” luhet takimi i fundit, ndaj Ishujve Faroe, në orën 20:45. Në këtë sfidë, do të jenë të pranishëm edhe djemtë...

“Game over”, vinin baste arrestohet 49-vjeçari në Tiranë, në kërkim i riu

Policia e Tiranës ka arrestuar një 49 vjeçar dhe ka shpallur në kërkimin një tjetër pasi u kapën duke vënë baste sportive. Gjatë kontrollit të...

Vinte baste sportive, arrestohet 42-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 42-vjeçar me iniciale A.H pasi u kap duke vënë baste sportive. Sipas njoftimit të policisë 42-vjeçari u kap...

Bastet fusin socialistët në sherr/ Fidel Ylli përplaset me Braçen

Dy socialistët, Erion Braçe dhe Fidel Ylli janë “përplasur” me replika për rikthimin e basteve. Ish-zv/ kryeministri tha pak ditë më parë se kjo...

Viktor Malaj: Unë vë bast se…

“Bixhozi është një sëmundje barbarësh që, në sipërfaqe, duken si të qytetëruar” – Uilliam Ralf Inge* Meqenëse qeveria shqiptare njoftoi kohët e fundit se do...

Intrigë e vjetër/ Gazetari: Tre njerëzit që morën bastet pas Vis Martinajt

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi dje se tashmë që është zhdukur Ervis Martinaj, në krye të industrisë së basteve do të jetë Olsi Rama, vëllai...

Çfarë tha Berisha? “Mbreti” i ri i basteve dhe kush e zhduku Vis Martinajn

Policia e Shtetit ndodhet në një moment të vështirë. E “pushtuar” nga ngjarjet kriminale nga veriu në jug, pa asnjë përgjigje për zhdukjen e...

Latest news

/5pyetjet.al