-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

baste

U kapën në flagrancë duke vënë baste sportive, 2 të arrestuar në Elbasan

Dy persona janë vënë në pranga në Elbasan, pasi u kapën duke vënë ilegalisht baste sportive. Konkretisht pas hekurave ranë 62-vjeçari me inicialet L. K.,...

Shoqërohen 20 bastexhinj në Tiranë

Krimi Kibernetik i Policisë së Shtetit ka zbarkuar këtë të mërkurë në disa zona të Tiranës në një aksion kundër lojërave të fatit. Operacioni po...

Bastet, Shyti në “5 Pyetjet”: Shteti nuk i mbylli, por i shpalli të paligjshme!

Drejtuesi i shoqatës së basteve, Artan Shyti, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, u shpreh se, mbyllja e basteve sportive nuk ishte...

Shyti në “5 Pyetjet”: Bastet, një pasion, që po të teprohet, kthehet në ves!

Drejtuesi i shoqatës së basteve, Artan Shyti, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, u shpreh se përsa i përket vendimit për mbylljen...

Çoçoli në “5 Pyetjet”: Kur bastet lejoheshin, të ardhurat e buxhetit të shtetit ishin të larta!

Duke folur në studion e “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, analisti Fatos Çoçoli, deklaroi se, pavarësisht se u ndaluan, bastet sportive dhe lojërat e...

Bastet, Çoçoli në “5 Pyetjet”: Njerëzit luanin për të provuar fatin, pse jo për t’u pasuruar!

Duke folur në studion e “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, analisti Fatos Çoçoli, deklaroi se, kur është varësia në mes, referuar asaj ndaj lojërave...

Mbyllja e basteve sportive, Agalliu në “5 Pyetjet”: Përfitoi vetëm industria e informalitetit!

Deputeti i Partisë Demokratike, Arbi Agalliu, duke folur në studion e “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, u shpreh se, të vetmit që përfituan nga...

Vendimi për mbylljen e basteve sportive, Agalliu në “5 Pyetjet”: Diçka e organizuar!

Deputeti i Partisë Demokratike, Arbi Agalliu, duke folur në studion e “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, u shpreh se, vendimi për mbylljen e basteve...

Pasojat e rikthimit të basteve, Tushi në “5 Pyetjet”: Shkaktojnë varfëri e divorce!

Profesori i sociologjisë, Gëzim Tushi, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, foli deklaroi se pasojat e basteve dhe lojërave të fatit janë...

Rikthimi i basteve, Tushi në “5 Pyetjet”: Pjesë përbërëse e lumturisë së njeriut!

Profesori i sociologjisë, Gëzim Tushi, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, foli mbi rikthimin e basteve në vendin tonë. Sipas z. Tushi,...

Latest news

/5pyetjet.al