-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Dua Lipa

Dalin fotot, Dua Lipa kapet duke u puthur me komedianin e njohur

Dua Lipa përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Spekulimet kanë nisur pasi ata janë parë u puthur dhe përqafuar në...

Dua Lipa bën histori, lë pas yjet botërorë

Prej vitesh ajo e ka afirmuar veten si një divë e pop-it në muzikën botërore dhe vijon të korr sukses pas suksesi. 3 herë fituesja...

A do të ketë një bashkëpunim me Dua Lipën? Përgjigjet Rita Ora

Ylli botëror Rita Ora ka vizituar Tiranën. Gjatë një konference për shtyp para koncertit ajo u pyet nëse do të ketë në të ardhmen...

Latest news

/5pyetjet.al