-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Gazment Bardhi

Pse të përjashtuan? Nallbati te “5Pyetjet.al”: E bënë si barsoleta e ushtarit…

Pas përplasjes me Flutura Açkën në Komisionin e Medias, deputetët Gazment Bardhi dhe Flamur Noka janë përjashtuar me 10 ditë nga seancat plenare dhe...

Agron Gjekmarkaj: Mikes time Flutura me merak!

E dashur Flutura shyqyr që kë shpëtuar! Paske qënë në rrezik të madh. Shihja nga larg lajmet dhe me zu një i fortë merak! Pyetja...

Nesër “Zgjedhorja”/ OSBE: Dialog dhe qetësi, duhet të jetë gjithëpërfshirëse

Nesër është parashikuar mbledhja e parë për këtë vit e Komisionit të Reformës Zgjedhore që do të drejtohet nga Enkelejd Alibeaj nga krahu i...

Begaj miratoi komisionet/ Bardhi: Turp! Do ta çojmë në Kushtetuese

Kryetari i grupit të PD-së, Gazment Bardhi reagoi ashpër pasi Presidenti Bajram Begaj dekretoi ligjin e ndryshuar për Komisionet Hetimore Parlamentare. Deputeti demokrat tha...

Basha: Bardhi dhe Noka janë burrecë të vegjël

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha i ka cilësuar burrecë kryetarin e grupit Gazment Bardhi dhe deputetin Flamur Noka pas debatit të ashpër me Flutura...

Kaos mes demokratëve, Açka: Keqardhje e madhe, por më mirë fjala sesa zhurmë

Ditën e sotme Komisioni për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik është kthyer në arenë përplasje mes deputetëve të PD-së. Kryetari i grupit të...

“Kujdes”! Sherr mes demokratëve, Noka shkul mikrofonin, Açka: Nuk marr urdhra nga Gazi!

Kaos, zhurmues dhe rrëmujë. Kjo ka qenë panorama e mbledhjes së parë për këtë sesion të ri parlamentar e mbledhjes së Komisionit të Medias....

Bardhi: Presidenti na provokoi!

Provokim. Kështu e cilësoi kryetari i grupit të PD-së, Gazment Bardhi tentativën e Presidentit Bajram Begaj për të folur sot në Parlamentin e Shqipërisë. “Jemi...

Begaj në Parlament? PD: Ne nuk dimë gjë, do të ketë protestë

Pasditen e sotme në orën 17:00 do të nisë sesioni i ri parlamentar. Kryetari i grupit të PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar pas informacioneve...

Bardhi: Basha rri dhe shikon filma në shtëpi, merr lekët dhe nuk vjen në parlament

Lulzim Basha e cilësoi telenovelë atë që po ndodh me opozitën. Por Gazment Bardhi i tha sot se prej 22 marsit të 2 viteve...

Latest news

/5pyetjet.al