-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Gazment Bardhi

Grupi rikthehet në PD, Bardhi te ‘5Pyetjet’: Jemi në një front kundër Ramës

Për herë të parë që pas përçarjes së Partisë Demokratike, Gazment Bardhi dhe grupi i deputetëve që e mbështesin ngjitën shkallët e selisë blu,...

Bardhi mbledh grupin në selinë e PD-së: U bashkuam, tani të rrëzojmë Ramën

Për herë të parë pas përçarjes, Gazment Bardhi në orën 15:00 të ditës së sotme mblodhi grupin e deputetëve në selinë e PD-së, pa...

Hapi i dytë drejt bashkimit, opozita rikthehet në shtëpi

Grupi parlamentar i Partisë Demokratike do të mblidhet këtë të hënë për herë të parë në seli që prej nisjes së aksionit në Parlament. Në...

Përjashtohen edhe 4 demokratë! Opozita pa 23 deputetë në Parlament

Kryetari i grupit të PD-së, Gazment Bardhi së bashku me Flamur Nokën, Bledjon Nallbatin dhe Asllan Dogjanin janë përjashtuar me nga 20 ditë për...

Bardhi akuzon Nikollën: Rama të dha urdhrin për pengimin e mandatit të Xhaçkës

Kryetari i grupit të Partisë Demokratike të Rithemelimit, Gazmend Bardhi ka dhënë sot deklaratat e tij nga kryesia e Kuvendit. Bardhi: Nëse Rama ka marrë...

Bardhi nga SHBA te rrugica e Berishës, kush është pazari? Flet analisti te “5Pyetjet.al”

Zyrtarisht grupi i Gazment Bardhit u bashkua me “Rithemelimin” e Sali Berishës. Pas kaosit në Parlament, Gazment Bardhi me deputetët e tij dolën në...

Bardhi pas kthimit nga SHBA i bashkohet Berishës poshtë rrugicës

Zyrtarisht grupi i Gazment Bardhit është bashkuar me “Rithemelimin” e drejtuar nga Sali Berisha. Pas kthimit nga Uashingtoni, kryetari i grupit të PD-së u...

“Do ta paguash”! Bardhi hedh xhaketën, pas përplasjes me Ramën del në shesh

Parlamenti u mbyll. Zgjati vetëm 15 minuta. Më pas deputetët e opozitës të gjithë bashkë me kryetarin e grupit Gazment Bardhi iu bashkuan tubimit...

“S’ka më paqe”! Noka zbulon skenarin e protestës pas 3 orësh

Pas tre orësh opozita e drejtuar nga Sali Berisha por pa ish-kryeministrin në krye do të protestojë përpara Parlamentit. Deputeti Flamur Noka tregoi arsyet e...

Politika shqiptare pajtohet në Amerikë, Bardhi futet tek armiku i Berishës

Kryetari i grupit parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi ka postuar një mesazh nga vizita në Departamentin Amerikan të Shtetit, ku ka zhvilluar një takim...

Latest news

/5pyetjet.al