-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

ish zyrtar

Operacioni i SPAK, në kërkim një ish-zyrtar i policisë së Lezhës dhe 2 persona të tjerë

Operacioni i SPAK, shpallet në kërkim një ish-zyrtar i lartë i policisë në Lezhë dhe dy të tjerë. Në kërkim është Ergert Mitri, i cili...

Berisha “zbërthen” skemën: Si vendoseshin gjobat nga Rama dhe ish-agjenti i FBI-së për politikanët shqiptarë!

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, është shprehur se kryeministri Edi Rama dhe ish-agjenti i FBI-së, Charles McGonigal, vendosnin gjoba ndaj politikanëve shqiptarë. Berisha tha...

Damian Gjiknuri në “5 Pyetjet”: McGonigal e kam takuar, por s’mund të jap detaje!

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo ka folur në lidhje me aferën e ish-zyrtarit të...

‘McGonigal’ vjen sot në Kuvend, Rama interpelancë me Alibeajn për ish-zyrtarin e FBI!

Sot pritet të ketë debate në Kuvend ku çështja kryesore pritet të jetë dosja e ish zyrtarit të FBI-së, Charles McGonigal dhe akuzat e...

Takimet dhe njohja e McGonigal me Ramën, reagojnë Drejtori i FBI dhe Prokurori i Përgjithshëm i SHBA-ve!

Drejtori i FBI-së, Christopher Wray ka reaguar publikisht për herë të parë në lidhje me arrestimin e ish-zyrtarit Charles McGonigal, mbi të cilin rëndojnë...

‘Pasqyrë besnike e dëshpërimit të opozitës’/ Rama reagon pas akuzave për lidhje me McGonigal!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për akuzat e ngritura nga opozita në lidhje me ish zyrtarin e FBI-së të arrestuar nga drejtësia amerikane,...

Latest news

/5pyetjet.al