-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

ONE

Hakerat i bëjnë “gjëmën” ONE-it, i publikojnë informacione “sekrete”

Më 25 dhjetor kompania “One Albania” ra pre e një sulmi kibernetik, duke cënuar të dhënat e 1.2 milionë abonentëve të saj. Sulmi kibernetik u...

AKEP gjobit kompaninë “ONE” me 100 milionë Lekë (Lista e shkeljeve ndaj qytetarëve)

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP) ka gjobitur me 10 milionë lekë kompaninë telefonike ‘One Albania’. Gjoba është vendosur për shkak se nuk...

Bie “ONE Albania”! Abonentët: Dështim, po vidhemi!

Irritim dhe kaos. Kjo është situata që ka shkaktuar kompania telefonike “ONE” ditën e sotme në vend. Prej orëve të para të mëngjesit qindra mijëra...

Braçe: Faturën e pagova, por “ONE” më ka bllokuar! Heshtje dhe arrogancë

Deputeti socialist Erion Braçe ka denoncuar në një postim në Facebook problemet që ka me kompaninë telefonike “ONE”. Ish-zv/ kryeministri shkruan se arroganca e...

Deputetët ankohen! Biba: “One” dhe “Vodafone” funksionojnë si oligopole

Kreu i Konkurrencës, Denar Biba deklaroi sot në komisionin e Veprimtarisë Prodhuese se aktualisht tregu i telefonisë celulare është duopol ku operojnë vetëm dy...

Injorohen dy ofertat më të ulëta! Posta shqiptare i jep “ONE”-it 500 milionë lekë

Posta shqiptare me drejtuese Anisa Kaltanjin i ka dhënë një tender rreth 500 milionë lekë për dy vite për blerje interneti bashkimit të operatorëve...

Bashkimi i One dhe ALBtelecom, deputeti ngre alarmin për çmimin dhe frekuencat, AKEP: E paprecedentë

Në fillim të këtij viti kompania hungareze, “4iG” njoftoi blerjen e dy kompanive të telefonisë, ONE dhe ALBtelecom duke i bashkuar për t’u kthyer...

Latest news

/5pyetjet.al