-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

papritur

“Mos më gjykoni…”, Arbana Osmani zbulon vendimin e papritur pas fotove të fundit

Pas dasmës në Toskana, Arbana dhe Eduarti po shijojnë muajin e mjaltit në një vend të veçantë si Liqeni artificial Montagnoli. Me anë të disa...

U nis në Itali për transplant zemre, Floriseli 15 vjeç ndërron jetë papritur

Florisel Gjata, 15 vjeç nga Korça i cili po luftonte me një sëmundje që i kishte preku organet ka ndërruar jetë. Pak orë pas lajmit...

Temperaturat do zbresin në minus gradë, moti bën kthesën e papritur!

Rreth javës që presim përpara moti mbi vendin tonë bënë një “kthesë” të fortë ndikuar nga kalimi i një fronti të ftohtë atmosferik me...

Luizi, Kiarës: Do jem i yti përgjithmonë, do t’i nxjerr të gjithë një nga një!

Teksa qëndronin të përqafuar së bashku, Luizi i tha Kiarës se ai do t’i nxjerrë të gjithë banorët  nga shtëpia një e nga një....

Braktisi Shqipërinë për Greqinë, Andreas Ndojt i ndodh e papritura nga FIFA!

Andreas Ndoj nuk mund të debutojë me kombëtaren greke këtë muaj. Shqiptari me origjinë nga Shkodra u bë çështje pak kohë më parë, duke...

Ermiona merr vendimin e papritur, bën gati valixhet për t’u larguar nga shtëpia e ‘BBV’

“Po e bëni shumë tragjike”- u shpreh mbrëmjen e kaluar gjatë Prime-it Ermiona Lekbello, teksa po komentohej situata e Luizit dhe Kiarës. Pas debateve,...

Latest news

/5pyetjet.al