-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

pergjime

Gjermania e alarmuar nga përgjimet ruse, Berlini nis hetimet

Gjermania tha të shtunën se ka filluar hetimet për atë që dyshohet se është përgjim i një bisede telefonike, pasi Moska tha se regjistrimi...

Bedri Islami: Nga “Nikolino” te Olldashi, Berisha ka përgjime për të gjithë

Ka qenë një kohë, kur me urdhër të ish presidentit Berisha, pas propozimit të Gazidedes, gjurmoheshin dhe përgjoheshin të gjithë strukturat më të larta...

“E ke malore”! Vëllai i Kokës: Premtimi që Rama i dha Lefterit, por e futi në burg për inceneratorët

Nard Koka, vëllai i Lefter Kokës në një intervistë për SyriTv ka treguar rolin e ish-ministrit të Mjedisit në aferën e inceneratorëve, beisedën me...

Përgjimet e SKY/ Si u ekzekutua vëllai i Talo Çelës nga Nuredin Dumani

Vrasja e Klevis Kapllanit në Sinaballaj të Rrogozhinës është kryer teksa, ai fliste përmes aplikacionit “SKY” me Nuredin Dumanin. Kapllani po priste dy miqtë...

“A ki nanë, ka qenë sëmurë e se takove 2 min”/ Erzeni për të birin: I raftë pika punve të drogës

Zbardhen detaje të reja nga dosja e SPAK-ut ku shihet se Erzen Breçani ishte në dijeni të aktivitetit të trafikut të kokainës të të...

Përgjimet/ “Kam shpenzuar 10 mijë euro për…”, si u zbulua organizata kriminale shqiptare

Rocca di Papa, një komunë me 17 mijë banorë në periferi të Romës, është kthyer në një fortesë droge për një bandë kalabrezo-shqiptarësh. “Xhaxhai” Pëllumb...

Pastroi 500 mln euro të trafikut të kokainës, si “u fundos” 52-vjeçarin shqiptari në Holandë

Të mërkurë, në Roterdam të Holandës zhvillohet gjyqi ndaj 52-vjeçarit nga Saranda, Thanas Bako të u arrestuar më 31 maj pas një operacioni të...

Në pranga për drogë, zbardhen përgjimet që “dogjën Ujkun e Çërrikut”: Nuk të bëj be kot

Gjatë megaoperacionit antidrogë "Tempulli" u vu në pranga edhe personazhi i famshëm njohur me pseudonimin, “Ujku i Cërrikut”. Ditën e sotme janë zbardhur detaje nga...

Si i futi në kurth agjenti trafikuesit e drogës në Elbasan? Përgjimet: E mirë është?

Detaje të reja janë zbardhur nga dosja e megaoperacionit “Tempulli” e cila solli arrestimin e disa personave dhe shkatërrimin e 23 bandave të drogës...

Si ranë në “grepin” e agjentit shpërndarësit e drogës? Zbardhen përgjimet: Mallin e ke super

Pas operacionit antidrogë ku u shkatërruan 23 banda të drogës në qytete të ndryshme të vendit kanë dalë detaje të reja nga hetimet të...

Latest news

/5pyetjet.al