-sidi education-spot_img
4.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Arrestimi i ish-zyrtarit të FBI-së, Açka: Kryeministër, jep dorëheqjen!

Kryesoret

Deputetja e Partisë Demokratike, Flutura Açka për mes një postimi në llgarinë e saj në Facebook ajo i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama të japë dorëheqjen pas arrestimit të ish-zyrtarit të FBI-së.

Ajo deklaron se për shkakun e tij Shqipëria po shahet sot në gjuhë të huaj.

Sipas saj lidhja ndërmjet McGonnigal, ish-funksionarit të Sigurimit të Shtetit komunist dhe Edi Ramës provohet nga një seri ngjarjesh.

POSTIMI I PLOTË

Kryeministër, jep dorëheqjen!
E ke me zë e me figurë.
Për shkakun tënd Shqipëria po shahet sot në gjuhë të huaj. Turp!
Nëse ke një fije dinjitet, largohu!
Bashkë me ish-funksionarin e Sigurimit të Shtetit komunist, McGonnigal ka zhvilluar aktivitet lobimi dhe udhëtime në Europë në shkëmbim të 225,0000 dollarëve të përfituara nga ish-funksionari komunist. Lidhja ndërmjet McGonnigal, ish-funksionarit të Sigurimit të Shtetit komunist dhe Edi Ramës provohet nga një seri ngjarjesh.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit