-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Panë natën e hyrjes së tyre në BBV, banorët përshkruajnë se si u ndjenë

Kryesoret

Mbrëmjen e kaluar, banorët e “BBV” kishin mundësinë të ndiqnin natën e parë të hyrjes së tyre në shtëpi. Kjo pasi ata fituan sfidën e kompanisë së dyshekëve.

Banorët fituan një “Popcorn night” dhe shijuan natën e parë të këtij edicioni të formatit.

Prime-n e sotëm ata komentuan këtë moment, ndërsa nuk munguan komentet e bukura.

Olta: U kënaqëm shumë mbrëmë, ishte rikthim në kohë.

Dea: Mua më dha shumë forcë. Kujtova se sa shumë emocione kam patur atë natë.

Kiara: Unë u kënaqa duke parë gjyshen.

Luizi: Mua mu duk sikur kanë kaluar 2 vite.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit