-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

KËMBIMI VALUTOR: Me sa blihen e shiten monedhat e huaja sot!

Kryesoret

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 102.6 lekë dhe do të shitet me 103.4 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 111.1 lekë dhe do të shitet me 111.9 lekë.

Franga zvicerane sot do blihet me 113.6 lekë dhe do të shitet me 114.6 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 127.3 lekë dhe do shitet me 128.4 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit