-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

KËMBIMI VALUTOR: Euro nis rritjen, ç’ndodh me monedhat e tjera?

Kryesoret

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 95.2 lekë dhe shitet me 96.3 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 103.7 lekë dhe do shitet me 104.7 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 105.6 lekë dhe do shitet me 106.6 lekë.

Ndërsa paundi britanik do blihet me 120.8 lekë dhe do shitet me 122.3 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit