-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Duart lart”! Arratia merr fund, FNSH rrethon shtëpinë me dronë në Krujë

Kryesoret

Arrestohen dy persona të shpallur në kërkim për kultivim kanabisi. Në fshatin Shkozë të Krujës u arrestua A. F. 36 vjeç, banues në Thumanë.

Ai ishte në kërkim pasi bashkë me babanë e tij dhe me një tjetër person të arrestuar më parë kishte kultivuar 925 fidanë të dyshuar narkotikë kanabis, në 10 sera në afërsi të banesës së atit të tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit