-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

KËMBIMI VALUTOR SOT: Sa blihen dhe shiten monedhat e huaja!

Kryesoret

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 89.9 lekë dhe do të shitet me 101.3 lekë.

Euro sot do të blihet me 100.2 lekë dhe do të shitet me 101.3 lekë.

Leku “buldozer”: Euro shumë afër pragut të 100 lekëve, “zhyten” valutat e tjera

Ndërsa franga zvicerane do të blihet me 103.3 dhe do të shitet me 105.3 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 115.1 lekë dhe do të shitet me 117.3 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit