-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Radhë kilometrike në Qafë-Botë, shkak grekët, po punojnë vetëm me një sportel

Kryesoret

Radhë të gjata automjetet në Pikën Kufitare të Qafë Botës. Shkak mësohet se është fakti se nga ana e palës greke po punohet vetëm me një sportel.

Kjo ka bërë që nga fluksi i madh i emigrantëve dhe pushuesve që duan të kalojnë pushimet në Shqipëri të krijohet radhë kilometrike, teksa temperaturat janë relativisht të larta.

Radhë kilometrike në rrugën e Kombit, qytetarët me orë të tëra të bllokuar në trafik

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit