-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

41-vjeçari godet me shkop dy të miturit dhe zhduket, policia i vihet pas

Kryesoret

Një 41-vjeçar ka goditur me shkop dy fëmijë të mitur 15-vjeçarë në Vlorë.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta dhe autori është shpallur në kërkim.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë referuan materialet në Prokurori për autorin.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit