-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E nxorën nga burgu, Enca nuk i kursen talljet : Ata kanë studiuar ballkonin tim

Kryesoret

Këngëtarja Enca Haxhia u arrestua disa ditë më parë, pasi në ballkonin e banesës së saj u gjetën disa vazo që kishin të mbjella disa bimë kanabisi.

Enca u justifikua me pretekstin se lëndën narkotike e kishte për përdorim vetjak.

Ajo qëndroi në qeli vetëm 3 ditë, pasi Gjykata e Tiranës i caktuan masën “detyrim paraqitje”.

Pas daljes, Enca ka reaguar nëpërmjet disa statuseve në “Instastory” ku fillimisht ka publikuar një zemër, në shenjë dashamirësie për mbështetësit dhe më pas ka falenderuar personat që e kanë mbështetur gjatë ditëve të vështira.

“Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë që kam marrë gjatë këtyre ditëve të vështira që kalova,” shkruan Enca.

Dhe në fund ajo ka shpërndarë një foto ku ekspozon gjoksin dhe shkruan duke ironizuar situatën me një frazë.

“Ata kanë qenë duke studiuar ballkonin tim,” thotë Enca.

Enca ekspozon gjoksin bombastik/ Provokon pas daljes nga qelia: Ata kanë

Enca ekspozon gjoksin bombastik/ Provokon pas daljes nga qelia: Ata kanë

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit