-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

HARTA LIVE/ Freski vetëm për disa zona, ja në cilat qytete priten reshje shiu

Kryesoret

Ditën e sotme priten reshje lokale të dobëta në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër, Berat dhe Korçë.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë në bregdet nga 19 deri në 30 °C, në vendet e ulëta nga 18 deri në 32 °C dhe në vendet malore nga 13 deri në 27 °C.

Ndërsa era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin.

HARTA LIVE

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit