-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Fifi lë pas konfliktet e vjetra, përgatitet për garën e re…

Kryesoret

Është konfirmuar tashmë që Fifi do të jetë konkurrente e programit të kërcimit “DWTS”. Siç duket ajo i ka lënë pas mëritë e BBV dhe është gati për këtë sfidë të re. Lajmin e ka bërë me dije vetë faqja zyrtare e “DWTS” në Instagram.

Mosmarrëveshjet e Fifit me Top Channel erdhën pas promos së BBVA2, të publikuar nga “Top Channel”, ku ishte përfshirë edhe momenti i saj delikat gjatë njërit prej spektakleve.

Gjithashtu disa nga emrat e tjerë të konkurrentëve që janë zbuluar deri tani janë politikani Saimir Korreshi, i cili është deputet në Lushnje, këngëtarja dhe moderatorja e njohur Enxhi Nasufi, dhe Atalanta Kërçyku.

Blogerja e njohur Sara Karaj, tenori Armaldo Kllogjeri, Juliana Nura dhe regjisorja Arnita Beqiraj janë konkurrentët më të fundit të “Dancing With the Stars”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit