-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Po gjuante me armë në dasmë, plumbat kapin dhëndrin, humb jetën në vend

Kryesoret

Video tronditëse është regjistruar në Jordani ku duket momenti kur qëllohet për vdekje dhëndri gjatë një festë pak ditë para dasmës.

Një burrë po qëllonte me armë në shenjë feste kur një moment arma e cila ishte drejtuar drejt qiellit ulet në drejtim të njerëzve dhe kap dhëndërin i cili humb jetën në vend.

Ngjarja tragjike ka ndodhur më 30 gusht, por video është bërë publike në 24 orët e fundit.

Sipas mediave lokale, 20-vjeçari Hamza Sattam Hamed al-Fanatsa vdiq menjëherë pas plumbave që miri në gjoks.

Burri që e qëlloi u arrestua dhe iu konfiskua arma.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit