-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Këmbimi valutor: Ç’po ndodh sot me monedhat e huaja?

Kryesoret

Sot, më 27 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 100.9 lekë dhe shitet me 102.3 lekë.

Monedha evropiane Euro blihet me 106.4 lekë dhe shitet 107.3 lekë. Paundi britanik blihet me 121.9 lekë dhe shitet me 123.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 74.4 lekë, ndërsa në shitje me 76 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Ç'po ndodh sot me monedhat e huaja? Ja me sa po blihen dhe shiten

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit